Aizsargstikls GOOGLE Pixel 4a (2.5D)

  • Aizsargstikls GOOGLE Pixel 4a (2.5D)
Aizsargājošs rūdīts stikls Google Pixel 4a (2.5D). Drošības stikls, kas izgatavots no rūdīta stikla un kura cietība ir 9 pēc Mosa skalas, ir paredzēts, lai aizsargātu tālruņa ekrānu no mehāniskiem bojājumiem, piemēram, triecieniem vai skrāpējumiem no asiem priekšmetiem. Stikls ir 0,33 mm biezs, tāpēc tas droši pasargās telefona ekrānu un būs tikko pamanāms.
Īpašības: 9 punktu cietība pēc Mosa skalas. Rūdīts stikls ir apstrādāta stikla loksne, kas tiek uzkarsēta līdz gandrīz kušanas temperatūrai un strauji atdzesēta un kas pēc šīs procedūras kļūst 9 reizes izturīgāka par parasto stiklu materiāla ķīmisko un fizikālo īpašību un paša procesa dēļ.
Jutība pret pieskārienu. Apstrādātā stikla virsma ir īpaši jutīga pret pieskārienu. Pateicoties progresīvajām tehnoloģijām, šis rūdītais stikls neatšķirsies no oriģinālā skārienjutīgā telefona stikla.
Perfekta saķere. Drošības stiklam ir ārkārtīgi spēcīga saķere ar tālruņa ekrānu, lai novērstu nelīdzenas ekrāna virsmas vai sliktu saķeri ar stiklu.
Drošs lietošanā. Stipri sadragāts aizsargājošais rūdītais stikls saplīst, nevis saraujas asās daļiņās. Tāpēc šāds stikls ir drošāks lietošanā.
Noapaļoti stūri. Stūru noapaļošanai izmantota 2.5D tehnoloģija. Tas ļauj aizsargstiklam precīzāk iederēties tālruņa ekrānā un padara stikla malas ērtākas pieskarties.
Liels joslas platums. Rūdīta aizsargstikla augstā caurlaidība saglabā ekrāna apgaismojumu un krāsas nemainīgu.
Specifikācijas: Biezums: 0,33 mm.
Aprīkojums: Dzidrs rūdīts stikls. Mikrošķiedras tīrīšanas lupatiņa. Tīrīšanas lupatiņa ar spirtu. Putekļu savākšanas lapa.
Pielāgošana: Google Pixel 4a.
Ražotājs: Extra Digital.
5.50 kg

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 6,99€

  • Ražotājs: Extra Digital
  • Modelis: GL609918
  • Pieejamība: 10gb.

  • Izsūtīšana / saņemšana uz vietas 3 - 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas! Atbraukt un uzreiz nopirkt diemžēl nebūs iespējams...