Elica Tamaya RAIL ANBR/A/90

 Antracīta krāsas tvaiku nosūcējam ir patīkams klasiskais dizains, tāpēc tas ir piemērots virtuvēm retro stilā, klasiskā un pat lauku stilā. Tumši matēts korpuss izskatīsies stilīgi darba zonā, un retro noskaņu piešķir stilizētas vadības ierīces un  “zeltītas” margas. Mehāniskā tastatūra ļauj pielāgot gaisa attīrīšanas jaudu un metodi, kā arī izmantot fona apgaismojuma sistēmu, taimeri. Tiek sniegta arī norāde par filtru piesārņojumu - noderīga iespēja savlaicīgi tvertnes apkopei.
Kupola dizainam ir palielināts platums (90 cm), tāpēc modelis ir paredzēts plašai virtuvei. Sienas stiprināšanas tehnoloģija ir ļoti vienkārša: uzstādīšanas process prasa tikai dažas minūtes (bez izvadkanāla uzstādīšanas). Iekārtas pievienošana ventilācijai ir nepieciešama darbībai izplūdes režīmā, kad gaiss tiek izvadīts ārpus dzīvokļa. Ar gaisa izvadi tvaiku nosūcējs darbojas efektīvāk, bet trokšņa līmenis nepārsniedz 63 dB, kas nav neērti cilvēkam.
 
Krāsa: Antracīts
Produktivitāte: 750 m3 / stundā
Ātrumu skaits: 3
Tvaika nosūcēja vadības tips: Spiedpogas
Augstums: 69,8 cm
Platums: 89,9 cm
Dziļums: 51,5 cm
Tvaika nosūcēja tips: Kupola
Montāža: Siena
Apgaismojums: gaismas diodes 2 x 3 W
Trokšņa līmenis: 62 dB (A)
Enerģijas patēriņš: 146 W
Gaisa vadu diametrs: 150 mm

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 177,00€

  • Ražotājs: Elica
  • Modelis: PRF0057591
  • Pieejamība: 3gb.

  • Izsūtīšana / saņemšana uz vietas 3 - 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas! Atbraukt un uzreiz nopirkt diemžēl nebūs iespējams...