Blackmoon D13 SmartWatch rokas pulkstenis

  • Blackmoon D13 SmartWatch rokas pulkstenis

Mūsu inteliģentais pulkstenis ir mūsdienīga dizaina un daudzfunkcionalitātes apvienojums. Jūs būsiet pārsteigts, cik viegli to izmantot un cik daudz dažādu funkciju jums vajag. Tas būs lieliski piemērots sportam un ikdienas aktivitātēm. Tās galvenās priekšrocības ir:

Saderība ar Android un iOS; Pieskāriena darbība; 1,3 "OLED displejs; ienākošā zvana numura vai nosaukuma parādīšana; SMS teksta displejs; Bluetooth versija 4.0; liels attālums Bluetooth sakariem līdz 5-10m; uzlāde, izmantojot USB spraudni, kas paslēpta zem jostas; 80 mAh akumulators; ilgstoša darbība laiks 2-4 dienas; iebūvēts pulsometrs un pulsa oksimetrs; asinsspiediena mērīšana un tikai 120 g mazs svars.

Papildu ieguvums ir 5 sporta veidu izvēle: soļi, badmintons, riteņbraukšana, kāpšana un skriešana. Jūs būsiet pārsteigts, cik viegli to izmantot un cik daudz dažādu funkciju jums vajag. Tas būs lieliski piemērots sportam un ikdienas aktivitātēm.

Augstas kvalitātes OLED displejā tiek parādīti visi pamatparametri, ti: datums, laiks, soļu skaitītāja veiktās darbības, nedēļas diena. Par tālruņa zvanu, SMS un MMS ievadi un komunikatora darbībām. Saderība ar Android un iOS; Pieskāriena darbība; 1,3 collu OLED displejs; ienākošā zvana numura vai nosaukuma parādīšana; SMS teksta displejs; Bluetooth versija 4.0; liels attālums Bluetooth sakariem līdz 5-10m; uzlāde, izmantojot USB spraudni, kas paslēpta zem jostas; 80 mAh akumulators; ilgstoša darbība laiks 2-4 dienas; iebūvēts pulss un pulsa oksimetrs; asinsspiediena mērīšana un tikai neliels svars 26g.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 27,01€

  • Ražotājs: BLACKMOON
  • Modelis: blackd13
  • Pieejamība: 5gb.

  • Piegāde / saņemšana 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas!