Samsung MC28H5015AK/BA

 Samsung MC28H5015AK

 

  • Viegls ceļš uz veselīgu ēdienu gatavošanu

Samsung MW5000H viedās plīts 15 iepriekš iestatītie ēdienu gatavošanas režīmi sniedz iespēju ērti gatavot dažādus svaigus un veselīgus ēdienus. Konvekcijas ēdiena gatavošanas režīms garantē teicami pagatavotus un garšīgus ēdienus katru reizi. Tagad varat pārliecināti un ērti gatavot pilnīgi visus ēdienus – no brokoļiem un brūnajiem rīsiem līdz vistu krūtiņām un svaigām laša filejām.

 

  • Mājās gatavots jogurts

Mājās gatavota mīkla vai jogurts jebkurā laikā ar fermentācijas funkciju, kas izmanto modernas fermentācijas tehnoloģijas un garantē precīzu temperatūru. Baudiet ģimenes lokā vēl vairāk gardas brokastu, pusdienu vai vakariņu maltītes.

 

  • Izmantojiet visu telpas platību

Izmantojiet vairāk iespēju ar MW5000H viedo plīti. Plīts ir paredzēta modernām ģimenēm, kam ne vienmēr ir daudz brīvā laika. Plītij var izslēgt rotējošo disku, kas ļauj ievietot vairāk lielu četrstūra formas šķīvju. Sildiet ēdienu lielās pannās un kastroļos ātrāk salīdzinājumā ar līdzīgām ierīcēm un baudiet vairāk laika pie gardas maltītes.

 

  • Nekādu pārtikas aromātu

Samsung MW5000H viedā plīts neuzkrāj ēdienu aromātus. Vienkārši aktivējiet dezodorācijas funkciju un izvēdiniet plīts iekšpusi. Funkcija ātri novērš nepatīkamus aromātus, tāpēc ēdiens šķiet svaigāks un garšīgāks.

 

  • Augstas kvalitātes keramikas iekšpuse

Vairs nekādu noberztu vai saskrāpētu virsmu. Keramikas pārklājuma dēļ Samsung MW5000H viedās plīts iekšpuse ir īpaši gluda. Virsmu ir vieglāk tīrīt, un laika gaitā eļļas vai tauki nemainīs tās krāsu. Salīdzinājumā ar nerūsējošā tērauda un epoksīdu virsmām viedās plīts iekšpuse ir antibakteriāla un noturīga pret skrāpējumiem, garantējot augstu kvalitāti ilgāk.

 

  • Enerģijas ietaupījumi gaidstāves režīmā

Pat gaidstāves režīmā līdzīgas mikroviļņu krāsnis patērē enerģiju svarīgu funkciju nodrošināšanai. Samsung MW5000H viedās plīts iestatījums ECO Mode būtiski samazina energopatēriņu, samazinot mājsaimniecības ikmēneša elektroenerģijas rēķinu.


Ražotājs Samsung
Krāsns jauda (W) 900
Jaudas līmeņi 6
Vadības tips Elektroniskā
Displejs LED
Grils Ir
Grila jauda (W) 1400
Konvekcija
Kameras tilpums (litri) 28
Iekšējais kameras pārklājums Keramiska emalja
Automātiski gatavošanas režīmi
Automātiska atkausēšana
Vadības bloķēšana ''aizsardzība no bērniem ''
Izmēri (AxPxDz): 310 x 517 x 474.8 mm
Krāsa Melna

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 135,00€

  • Ražotājs: SAMSUNG
  • Modelis: 2358329
  • Pieejamība: 3