Industriālais PoE centrmezgls 100 Mbps 8 porti + 2G augšupsaites RJ45 vai SFP porti, -40 ° C, IEEE802.3af / plkst.

  • Industriālais PoE centrmezgls 100 Mbps 8 porti + 2G augšupsaites RJ45 vai SFP porti, -40 ° C, IEEE802.3af / plkst.
Strāvas padeve tiek piegādāta atsevišķi. Modeļa L-100-48 produkta pārskats: POE802PRO ir optimāls neatkarīgai rūpniecisko nepārvaldības PoE slēdžu izpētei un attīstībai, tam ir 8 * 10 / 100 Mbps RJ45 un 2 * Gigabit TP / SFP Combo porti, RJ45 porta atbalsts MDI / MDIX automātiskai pārslēgšanai uz priekšu. un līnijas ātrumu. Tostarp 1-8 porti atbalsta PoE funkciju, atbalsta IEEE802.3af / standartā, var izmantot kā Ethernet barošanas ierīces, var automātiski noteikt elektroiekārtu identifikācijas standartu un caur barošanas kabeli. Šis produkts ir paredzēts smagam sliktam rūpnieciskās vides dizainam, var atbalstīt sliežu uzstādīšanu, ostas pārsprieguma aizsardzība var būt līdz 6kv, darba temperatūras diapazons -40 ° C ~ 75 ° C, var apmierināt rūpnieciskās automatizācijas vadības īpašo pieprasījumu. Produkta īpašības:
• Atbalsts IEEE802.3 standartā, saderīgs ar IEEE802.3 af ar elektrisko iekārtu (PD);
• Izejas jauda stāvus līdz 32 W;
• PD iekārtu automātiska noteikšana;
• Bez ventilatora, pilna metāla augstas enerģijas jumta vadošā tvertne;
• Automātiski noteikt barošanas ierīci; netiks sadedzināta nestandarta PoE ierīce vai parastais PoE slēdzis;
• Atbalstīt portu barošanas avota prioritāšu noteikšanu, garantēt galveno mezglu nepārtrauktu barošanu;
• Atbalstiet IEEE802.3 x pilnas dupleksās plūsmas vadību un pretspiediena pusdupleksās plūsmas vadību;
• Paneļa gaismas, lai uzraudzītu darba stāvokli un palīdzētu veikt kļūdu analīzi;
• Perfekts drošības mehānisms;
• Darba temperatūra: -40 ° C ~ 75 ° C; Tehniskās specifikācijas:
• Standarta IEEE 802.3? IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3z IEEE 802.3x
• Interfeiss 8 * 10 / 100 Mbps RJ45 ports (Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)
• 2 * Gigabit TP / SFP Combo Ports / SFP Combo Ports
• PoE2 at. 1-8 ports
• PoE izejas ports Max 32W
• Pārsūtīšanas režīms Saglabāt un pārsūtīt
• Pārslēgšanas jauda 5,6 Gbps
• MAC adrešu tabula 8K, automātiskā mācīšanās, automātiskā novecošana
• Jumbo rāmis 1632 baiti
• Pakešu buferis 1M bits
• Pakešu pārsūtīšanas ātrums 4,17 Mpps
• Ieejas barošanas avots DC: 48-57V vai (24-48V pastiprinātājs modulis) pēc izvēles
• Darba temperatūra -40 °C ~ 75 °C
• Uzglabāšanas temperatūra -40 °C ~ 80 °C
• Darba mitrums 10% ~ 90 % nekondensējošs
• Uzglabāšanas mitrums 5 % ~ 90 % nekondensējošs
• Izmēri (L * P * A) 165 * 147 * 54mm
• Ventilatora daudzums Bez ventilatora
• Iekārtas svars <2kg
• LED indikators PWR (zaļš) LNK / ACT ( 10/100M: zaļš; Gigabitu ports: 10/100M: oranžs, 1000M: zaļš) PoE (oranžs) Tīkla datu nesējs
• 10BASE-T: UTP kategorijas 3,4,5 kabelis (100m)
• 100BASE-TX: UTP kategorija 5, 5e kabelis (100 m)
• 1000BASE-T: UTP kategorija 5e, 5 kabelis (100 m)
• 1000BASE-TX: pagrieziet gigabitu SFP optiskais RJ45 elektriskais modulis
• 1000BASE-SX: Gigabit SFP daudzrežīms (850nm, LC, DDM)
• 1000BASE-LX: Gigabit SFP režīms (1310nm, LC, DDM)
• 1000BASE-ZX: Gigabit SFP viens režīms (15LC50n DM) ) )
• Pārsprieguma aizsardzības diferenciālais režīms ± 4KV Kopējais režīms ± 6KV
• EEE IEEE 802.3az
• MTBF> 100000 stundas
• Elektrostatiskais standarts Kontakts 8KV, gaiss 10KV
5.50 kg

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 145,20€

    Mēneša maksa 7.03 EUR / 24 mēneši

  • Ražotājs: Extra Digital
  • Modelis: POE802PRO
  • Pieejamība: 25gb.

  • Izsūtīšana / saņemšana uz vietas 3 - 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas! Atbraukt un uzreiz nopirkt diemžēl nebūs iespējams...