Ajax Hub 2 viedais panelis (melns)

  • Ajax Hub 2 viedais panelis (melns)
Ajax Hub2 viedais panelis ar video uztveršanas sistēmu.
Funkcijas: fotoattēlu pārsūtīšana no MotionCam detektoriem. Automātiska trauksme. Pilna sistēmas vadība vienā ierīcē.
Drošības kameras alternatīva b> Ajax Hub2 nodrošina vienmērīgu un nepārtrauktu visas sistēmas darbību, sazinoties ar visiem sensoriem, kas veido sistēmu, uzraugot to darbību, saņemot un apstrādājot iegūtos datus, kā arī nekavējoties paziņojot par iespējamiem ielaušanās, ugunsgrēka vai plūdu draudiem. . Turklāt šim vadības panelim ir papildu video uzņemšanas sistēma, tāpēc jums būs visi pierādījumi par bojājumiem. MotionCam kustības detektors. Fotogrāfiju sēriju sūtīšana. Komplektā bez Wi-Fi un kabeļiem.
Nepārtraukta saziņa: Ajax Hub2 saziņai izmanto Ethernet vai vienu no 2 SIM kartēm, nodrošinot ātru trauksmi. Abi kanāli darbojas paralēli un atbalsta viens otru ārkārtas situācijā. Turklāt pārsūtīšanas protokoli garantē zibensātra fotoattēlu pārsūtīšana pat ar vāju interneta pieslēgumu Izmantoti 3 neatkarīgi sakaru kanāli Trauksmes signāls tikai 0,15 sekundēs Līdz 2 GB fotoattēlu pārsūtīšanai.
100% aizsardzība Mēģinot izjaukt, ieprogrammējiet vai kā citādi sabojāt ierīci - trauksme tiek nosūtīta momentāni Pat pēkšņa strāvas padeves pārtraukuma gadījumā vadības panelis turpinās darboties - rezerves akumulators tiks darbināts vismaz Ierīce tiks pārbaudīta vismaz ik pēc 12 sekundēm.16 stundas.
Jauna operētājsistēma Hub 2 darbojas ar OS Malevich, reāllaika operētājsistēmu, kas izmanto šāda veida programmatūru sistēmas, kas novērš jebkādas kļūdas, piemēram, kosmosa kuģi, ballistiskās raķetes un automašīnu bremzes. OS Malevich ir aizsargāta pret vīrusiem un kiberuzbrukumiem, un tās iespējas palielina Ajax veiktspēju. Aizsargāts pret kiberuzbrukumiem. Automātiska sistēmas atjaunināšana.
Spārnu un juvelieru protokoli Ajax System speciālisti ir izstrādājuši jaunu bezvadu tehnoloģiju Jeweller. Šī unikālā radio tehnoloģija nodrošina drošu, efektīvu un uzticamu saziņu starp Ajax ierīcēm, un sistēma novērš nepieciešamību pēc vadiem, lai jūs varētu ātri un vienkārši instalēt Ajax ierīces. Ajax Hub 2 ir arī aprīkots ar Wings tehnoloģiju vizuālās informācijas pārsūtīšanai.
Kā instalēt? 1. Lejupielādējiet Ajax sīkrīku. 2. Skenējiet QR kodu. 3. Kontrolējiet visu sistēmu no jebkuras vietas pasaulē.
Specifikācijas: Klasifikācija: Radio vadības panelis + attēlu uztveršanas detektori. Uzstādīšana: iekšā. Maksimālais ierīču skaits: 100. Videonovērošanas atbalsts: līdz 25 kamerām vai DVR. Maksimālais lietotāju skaits: 50. Maksimālais istabu skaits: 50. Maksimālais drošības grupu skaits: 9. MotionCam detektora atbalsts: +. Darbojas temperatūrā no -10°C līdz +40°C. Izmērs: 163 x 163 x 36 mm. Svars: 362 g. Pārslēgšanās starp SIM kartēm: 4 minūtes. CMS savienojamība: Contact ID, SIA. Signāla pārraides ātrums CMS: momentāns. Programmatūra: OS Malevich.
Kanāli Ethernet. 2 2G SIM kartes.
Modinātājs: Laiks: 0,15 sekundes. Ziņojumu veidi: SMS, zvans, spiedpogas paziņojums.
Barošana: Galvenā barošana: 110-240 V. Akumulatoru rezerves: Li-Ion 2 A · h. Līdz 16 stundām bezsaistes darbības, kad Ethernet ir izslēgts.
Juvelieru sakaru protokols Sakari ar detektoriem: līdz 2000 m atklātā kosmosā. Darbības frekvence: 868,0-868,6 MHz. Mainīga radio jauda: līdz 25 mW. AES šifrēšanas bloķēšanas algoritms: sistēmas veiktspējas pārbaude : 12–300 s — frekvences lēciens.
Wings Radio tehnoloģija Attēla pārbaude. Pakas piegādes apstiprinājums.
Garantija: 24 mēneši. Uz baterijām garantija neattiecas.
5.50 kg

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 211,75€

    Mēneša maksa 10.49 EUR / 24 mēneši

  • Ražotājs: AJAX
  • Modelis: AJAX-HUB2B
  • Pieejamība: 2gb.

  • Izsūtīšana / saņemšana uz vietas 3 - 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas! Atbraukt un uzreiz nopirkt diemžēl nebūs iespējams...