Kioxia Exceria (Toshiba) SSD 960GB 555/540 MB/S

  • Kioxia Exceria (Toshiba) SSD 960GB 555/540 MB/S

Cietā diska (HDD) atjaunināšanai jābūt vienkāršai un pieejamai par cenu, un tieši šeit notiek SATA interfeisa EXCERIA-sērija. Exceria-sērija SSD uzkrātuvi ar SATA interfeisu, kas izstrādāts, lai uzlabotu datora ātrumu vai klēpjdatoru, salīdzinot ar parastajiem cietajiem diskiem, izmanto BiCS FLASH ™, nodrošinot sabalansētu veiktspēju, uzticamību un vērtību, kas pārvērš jūsu datora datoru vai mobilo sistēmu.

Tūlītējais veiktspējas atjauninājums
Paceliet savu veiktspēju ar EXCERIA-sēriju SATA interfeisu un baudiet ātrāku sāknēšanu, failu pārsūtīšanu un sistēmas reakciju. Atvadieties no cietā diska aizturēm un izbaudiet savu laiku ar datoru.

Veiktspēja, kas ir pieejama
Pāreja uz SSD no parastā cietā diska var radīt iespaidu, ka esat iegādājies pilnīgi jaunu sistēmu. EXCERIA SSD uzkrātuvju sērija ar SATA interfeisu nodrošina optimālu cenu un veiktspējas attiecību, tāpēc jums ir pietiekami daudz līdzekļu visā pārējā.

Ir uzlabots cilvēkiem, kas visu laiku kustas
Salīdzinot ar cietajiem SSD diskiem, EXCERIA-sērijas uzkrājēji ar SATA interfeisu nodrošina arī uzlabotu ilgmūžību un enerģijas patēriņu, kas nozīmē palielinātu akumulatora kalpošanas laiku un ilgāku darbu.

Priekšējā 3D zibatmiņas tehnoloģija
Katrs SSD uzkrājējs EXCERIA izmanto BiCS FLASH ™ un vertikāli komponētu šūnu struktūru, tādējādi realizējot ultravioleto pieredzi datu uzglabāšanas jomā.

Pārvaldīt SSD Utility
SSD Utility vadības programmatūra tika izstrādāta, lai palīdzētu Jūsu KIOXIA uzkrājumam strādāt par visiem 100%, bet Jums dot iespēju kontrolēt SSD apkalpošanu, monitoringu, uzstādīšanu un daudz ko citu!
Mēs stingri iesakām instalēt SSD Utility, lai iegūtu jaunāko pieejamo mikroprogrammatūru un maksimāli palielinātu diska veiktspēju un laiku.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 137,99€

  • Ražotājs: KIOXIA
  • Modelis: LTC10Z960GG8
  • Pieejamība: 7gb.

  • Piegāde / saņemšana 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas!