BaByliss Pro BAB7000IE

Visvieglākajam fēnam tagad ir klasiska krāsa. Melna! BaByliss PRO piedāvā Rapido Black BAB7000IE modeli. Viegls, jaudīgs, funkcionāls un uzticams. Šīs ir tikai dažas priekšrocības, ko šis kompaktais fēns piedāvā.

Paturot rokā šo fēnu tikai vienu reizi, Jūs to nevēlēsities mainīt pret neko citu. Ar šo modeli ir viegli strādāt un tas padarīs darbu par patīkamu atpūtu, nevis tikai kārtējo lietu, kas Jums ir jādara. Aizmirstiet par nogurušām rokām, šis fēns tās pasargās un nenogurdinās, pat pie īpaši sarežģītām frizūrām. Pateicoties šī fēna vieglajam korpusa, tas neapgrūtinās Jūsu roku vairāk kā parasta matu suka to dara.

Galvenā šī modeļa priekšrocība ir tā elektroniski vadītais dzinējs ar EDM Tehnoloģiju 5.0. Fēna motors ir speciāli BaByliss izstrādāts Ferrari motors, un tam ir daudz vairāk priekšrocību kā tradicionālajiem motoriem. Pēc ieslēgšanas motors ļoti gludi uzsāk savu darbību un pēc izslēgšanas, tas āri gludi to pabeidz, kas pagarina motora dzīvildzi.

Apvienojot tehnoloģijas, kas palīdz uzturēt veselīgus matus, šis modelis būs labs palīgs gan mājās, gan arī salonā. Karstā gaisa plūsma vienmērīgi samaisās ar auksto, plūstot visā matu garumā. Pateicoties tam, Jūsu mati nekad netiks pāržāvēti. No otras puses, pateicoties Jonu Tehnoloģijai, mati būs maigi, gludi un paklausīgi. Šis fēns būs lielisks palīgs profesionāļiem, vai lieliska dāvana ikdienas lietotājiem. Tā ir Jūsu izvēle, ko Jūs ar to darāt.

Funkcijas:

Ļoti viegls un funkcionāls
Jauda – 2200W
EDM Tehnoloģija 5.0
Jonu Tehnoloģija
Elektriski darbināms Ferrari dzinējs
Jaudīga gaisa plūsma un liels ātrums
Ilgstošs kalpošanas laiks – 5000 stundas
Ergonomisks, stilīgs korpuss
Profesionāls, grozāms vads – 2.8m
Noņemams filtrs
Komplektā

Sprausla-koncentrators: 4mmx70mm
Sprausla-koncentrators: 6mmx60mm
Sprausla-koncentrators: 6mmx75mm
Difuzors 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 148,00€

  • Ražotājs: BaByliss
  • Modelis: BAB7000IE
  • Pieejamība: 3gb.

  • Izsūtīšana / saņemšana uz vietas 3 - 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas! Atbraukt un uzreiz nopirkt diemžēl nebūs iespējams...