Tefal GC722834

  • Tefal GC722834
Jaudīgs elektriskais grils
Uz grila var cept ne tikai gaļu, bet arī zivis, jūras produktus, putnu gaļu, dārzeņus, sēnes un pat sierus un augļus. Uzticiet pagatavošanu jaudīgajam Tefal GC722834, jo pateicoties tā vieglai lietošanai, grilēšana var būt arī ikdienas ēdiena gatavošanas metode tiem, kam rūp sava un ģimenes veselība.

Nepiedegoša grilēšanas virsma
Mūsdienās gatavot grilētus ēdienus ir ne vien veselīgi, bet arī ļoti ērti, jo Tefal GC722834 grilam ir nepiedegoša virsma, kas neļauj ēdiena daļiņām salipt. Tas nozīmē, ka var gatavot ēdienus arī bez eļļas pievienošanas. Atklājiet lielāku garšu bagātību!

Korpusa materiāls
Ir vērts piebilst, ka ierīces korpusa materiāls ietekmē grila ekspluatācijas laiku, tā kā Tefal GC722834 grilam ir nerūsējošā tērauda korpuss, var nepārdzīvot par šīs ierīces ilgmūžību.

Noņemamas virsmas ērtākai grila tīrīšanai!
Elektrisko grilu Tefal GC722834 ir ērti kopt, jo tā detaļas ir noņemamas un tās var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tas tīrīšanu padara daudz vienkāršāku!

Tauku notecināšana
Gatavojiet ar Tefal GC722834 daudz vienkāršāk un veselīgāk! Ēdiena pagatavošanas laikā liekie tauki tiek novadīti uz noņemamo paplāti, kas atvieglo gan pagatavošanu.

Temperatūras regulēšana
Iebūvēts regulējams termostats Tefal GC722834 nodrošina izcilu rezultātu, gatavojot visus ēdienus - gaļu, zivi, putnu gaļu, dārzeņus un citus produktus. Izmantojot regulējamo termostatu var pielāgot nepieciešamo temperatūru, kas piemērota konkrētajam ēdienam, ņemot vērā Jūsu vēlmes! Gatavojiet pēc savas izdomas!

 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 156,01€

  • Ražotājs: Tefal
  • Modelis: GC722834
  • Pieejamība: 3gb.

  • Izsūtīšana / saņemšana uz vietas 3 - 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas! Atbraukt un uzreiz nopirkt diemžēl nebūs iespējams...