ZEEGMA ZE-ZONDER BASE JET PUTEKĻSŪCĒJS

  • ZEEGMA ZE-ZONDER BASE JET PUTEKĻSŪCĒJS

Uzziniet ciklona spēku
Pateicoties pilnveidotajai ciklonu tehnoloģijai, bezmaisa putekļsūcējs Zonder Base Jet atbalstīs ideālu tīrību jūsu mājā. Ierīce ir aprīkota ar divkāršu HEPA filtrācijas sistēmu, kas ievērojami atbalsta putekļsūcēja uzkopšanas efektivitāti, kā arī kaitīgo mikroorganismu, putekļu un citu vielu neitralizāciju, kas var radīt alerģiju mājā.
Nelieli izmēri un ietilpīgs rezervuārs padara Zonder Base Jet Notiek lietošanā un uzglabāšanā. Klasiskais dizains un neitrālās krāsas, kurās izmanto putekļsūcējus, padara to piemērotu jebkuram interjeram.

Efektīvā tīrīšana
Ergonomiskie risinājumi padara putekļsūcēju Zonder Base Jet neticami komfortabli. Pateicoties ierīcei ārkārtīgi mazam svaram, kompaktam izmēram un gumijas riteņiem Zonder Base Jet seko lietotājam, neaizskarot sliekšņus un neskrāpējot grīdu.

Temperatūras kontrole
Zonder Base Jet ir aprīkota ar temperatūras kontroles funkciju un filtru tīrīšanas nepieciešamību. Ja tie ir stipri piesārņoti vai tvertne ir pilna, putekļu sūcējs izslēdzas. Šī ierīces darbība izslēdz pārkaršanas risku.

Praktiskie risinājumi
Lai nospiestu 5 metru kabeli, ir nepieciešamas tikai dažas sekundes. Turklāt Zonder Base Jet ir aprīkota ar īpašu pildspalvu, kas ļauj viegli to pārnest. Arī uz putekļsūcēja korpusa ir otra rokturis, kas ļauj ērti novietot teleskopisko cauruli ar platu uzgali. Ierīcei ir iespēja regulēt gaisa plūsmu, kas padara vakuumēšanu vēl pielāgotāku lietotāja vajadzībām.

Augstas jaudas putekļsūcējs A klase
Zonder Base Jet nodrošina visaugstāko cieto virsmu attīrīšanas efektivitāti (A klase). Pateicoties bagātajam kukaiņu komplektam, arī lieliski tiek galā ar paklājiem un grūti pieejamām vietām. Zonder Base Jet atbilst arī stingriem ERP energoefektivitātes standartiem.

Ērta filtru un konteinera tīrīšana
Zonder Base Jet komponenti ir viegli tīrāmi, novērš nepatīkamu smaku veidošanos. Turklāt putekļsūcējus var viegli iztukšot, jo tajā tiek izmantots viens no lielākajiem rezervuāriem tirgū 2 litri.

Bagātais salikums
Putekļsūcēja “Zonder Base Jet” komplekts ietilpst plašā aksesuāru spektrā - metāla hromētā teleskopiskā caurule, elastīgā plastmasas caurule, cieto un mīksto grīdu uzliktnis, liela turboliete cietiem un mīkstiem grīdiem, 2-1-1 uzgalis, apaļa uzgale ar suku, mīkstajām virsmas virsmām un 2 daudzkārtējiem HEPA-filtriem.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 73,99€

  • Ražotājs: ZEEGMA
  • Modelis: ZE-ZONDER BASE JET
  • Pieejamība: 4gb.

  • Piegāde / saņemšana 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas!