OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 USB/MICROSD MP3 BLUETOOTH + FM BEZVADU SKAĻRUŅI

  • OVERMAX SOUNDBEAT 5.0 USB/MICROSD MP3 BLUETOOTH + FM BEZVADU SKAĻRUŅI

Klausies mūziku tā, kā vēlies.
Vai vēlaties sagatavot īpašu atskaņošanas sarakstu? Skaļrunim Soundbeat 5.0 ir īpaša USB pieteikšanās un atmiņas karte microSD, kas ļauj atskaņot dziesmas MP3 formātā. Turklāt varat pievienot arī pievienoto AUX kabeli. Turklāt varat pievienot savu tālruni vai planšeti skaļrunim, lai atskaņotu savas iecienītākās dziesmas.

Bez vadiem.
Skaļrunis ir aprīkots ar modernu Bluetooth 5.0 bezvadu sakaru moduļu ar darbības rādiusu līdz 10 m. Modulis ļauj viegli savienot planšeti, viedtālruni vai datoru kā mūzikas avotu.

Radio un mikrofona ieeja
Skaidra LED displejs atvieglo skaļruņa darbību. Iebūvētais radio nodrošina automātisku radiostaciju meklēšanu 87,6-108 MHz diapazonā. Pastiprinātais korpuss no MDF un melna skaļruņa krāsa nosaka viņa eleganto stilu. Arī Soundbeat 5.0 skaļrunis ir aprīkots ar speciālu mikrofona ieeju, kas padara to ideālu mājas karaokei.

Augsta skaņas kvalitāte un ilgais darbs
Soundbeat 5.0 ir divi iebūvēti augstas kvalitātes skaļruņi, ko atbalsta divi pasīvi radiatori, kas nodrošina basu dziļumu. Rezultātā Soundbeat 5.0 nodrošina lielisku skaņas kvalitāti un visas dziesmas pilnu skanējumu. Iebūvētais akumulators ar ietilpību 3600 mAh ļauj baudīt iemīļoto mūziku līdz 8 stundām bez uzlādes!

Vairāk informācijas
Skaļruņa jauda - 2 x 20W
akumulators - 3600 mAh
Bluetooth 5.0


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 39,00€

  • Ražotājs: OVERMAX
  • Modelis: OV-SOUNDBEAT 5.0
  • Pieejamība: 1gb.

  • Piegāde / saņemšana 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas!