Aiwa Exos-9

  • Aiwa Exos-9
Ar 200 vatu nepārtrauktu jaudu un 5 draiveriem, ieskaitot 6,5 collu dubultās balss spoles zemfrekvences skaļruni, Exos-9 nodrošina pārsteidzošu stereo skaņu ar dziļu basu, kraukšķīgu augsto disku un līdzsvarotu vidusdaļu. Bez traucējumiem pat tādos skaļumos, kas pievērsīs uzmanību vietējo varas iestāžu pārstāvjiem.

VISU DIENU AKUMULATORS DZĪVS
Glabājiet Exos-9 pieslēgtu pie enerģijas avota vai izbaudiet skaņas līdz pat 9 stundām , izmantojot komplektācijā iekļauto ātri nomaināmo litija jonu akumulatoru. Lieliski piemērota bagāžas nodalījuma durvīm, kempingam, izklaidei pagalmā, pludmalei vai jebkurai citai brīvdabas aktivitātei, kur daba aizmirsa uzstādīt kontaktligzdas. (Nepieciešams vēl ilgāks akumulatora darbības laiks? Iegādājieties vienu no mūsu 18 stundu ilgstošās darbības akumulatoriem un nomainiet, kad būs iztukšots.)

PIEVIENOTIES SEKUNDĒS
Bluetooth 4.2 nodrošina tūlītēju savienošanu pārī un uztur spēcīgu savienojumu līdz 80 pēdām. Exos-9 atceras jūsu pēdējo ierīci, ļaujot bez piepūles atjaunot savienojumu. 3,5 mm audio ligzda tiešam savienojumam.

Pilnīga kontrole
Ar 5 joslu borta grafisko ekvalaizeri pagrieziet basu, vidus vai augsto līmeni. Izmantojiet vienu no 4 pieejamajām iepriekš iestatītajām opcijām vai precīzi noregulējiet EQ pēc savas gaumes. Pielāgojamais EQ padara Exos-9 pārnēsājamo skaļruni perfektu ikvienam mūzikas žanram, aplādēm un audiogrāmatām.

DIVA SAITE MASĪVAI SKAŅAI
Bezvadu savienojiet divus Exos-9 skaļruņus kā LR stereo pāri vai savienojiet divas telpas visas mājas ballītei. Jūsu mūzika būs ne tikai dzirdama, bet arī jūtama pārsniedzot 200 dB vienībā.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
  • 354,00€

  • Ražotājs: Aiwa
  • Modelis: 2396480
  • Pieejamība: 3gb.

  • Izsūtīšana / saņemšana uz vietas 3 - 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas! Atbraukt un uzreiz nopirkt diemžēl nebūs iespējams...